Viedokniha

 

Ako na zdobenie medovníkov jednoducho a rýchlo

Podľa video knihy zdobí medovníky už 0 ľudí

Praktická video kniha, ktorá vás zasvätí do úvodu pečenie a zdobenia medovníkov. Vďaka nej pochopíte základné princípy zdobenia medovníkov, naučíte sa pripravovať medovníkové cesto, piecť medovníky tak, aby boli mäkké a chutné aj niekoľko dní či týždňov po upečení. Pochopíte princípy nielen ich prípravy, ale aj skladovania.

Budete vedieť pripraviť bielkovu polevu a naučíte sa rozlišovať  prácu s hustou a s riedkou polevou. Naučíte sa vyberať zdobiace vrecko a ako ho držať  v ruke tak, aby sa vaša ruka neunavila a na medovník maľovala sama.

V praktickej časti  vám krok po kroku ukážem, ako pripraviť bielkovú polevu tak, aby ste nemali pocit, že na to potrebujete maturitu. Budete pracovať s polevou rôznej hustoty, s riedkou, hustou, ale aj vodovou, či extra hustou, s ktorou si môžete vytvoriť rôzne cukrové ozdoby.

Vďaka prvému tréningu dostane zdobenie medovníkov iný rozmer, už žiadne roztrasené ruky a krivé čiary. 

Dostanete kompletné návody, vďaka ktorým si ozdobíte medovníky technikou wet on wet. Ide o jednoduchú techniku, ideálnu pre začiatočníkov, ktorým chýba inšpirácia a ten správny cvik.

Okrem toho vás čakajú návody, ako využiť zbytky bielkovej polevy. Naučíte sa vytvárať cukrové ruže a kvety, ktoré môžete ďalej použiť na dozdobovanie medovníkov. 

Čo všetko vo video knihe nájdem?

Video kniha je rozdelaná na teoretickú a praktickú časť.

V teoretickej časti je popísaná práca s medovníkovým cestom, polevou, navyše obsahuje jednotlivé techniky zdobenia - ako vytvárať kontúry, glazúru, bodky, oblúčiky. Textové popisy sú doplnené o praktické ilustrácie. Nechýbajú šablóny na krížikovú výšivku.

Praktická časť obsahuje 9 komentovaných video návodov - príprava cesta, pečenie medovníkov, potieranie medovníkov, skladovanie, príprava polevy, príprava glazúry, zdobenie medovníkov technikou wet on wet, dozdobovanie medovníkov, práca s jedlými fixkami a tvorba kvetov a ruží so zbytkov polevy.

Je video kniha určená práve pre mňa?

Video kniha je určená pre všetkých začiatočníkov, ale aj večných začiatočníkov, ktorí sa boria stále v tých istých chybách.

Tvrdé medovníky, nepoddajná poleva, ťažkosti s vreckom na zdobenie, chýbajúci cvik alebo inšpirácia.

Koľko za video knihu zaplatím?

Vo video knihe vás čakajú textové popisy, videonávody a praktické rady. 

Video kniha je vo formáte PDF - obsahuje ilustrácie, textové popisy, odkazy na video návody uložené na youtube. Po zaplatení vám príde celý subor do emailu, odkiaľ si ho môžete uložiť do PC, mobilu, usb kľúc. Veľkosť: 44 strán, 9 video návodov

Za kompletný návod na zdobenie medovníkov zaplatíte:

27,50 Eur

 

AKCIA 

BONUS ZDARMA

Ako bonus získate zdarma záznam z online workshopu nauč sa piecť a zdobiť medovníky, kde nájdete ďalšie dodatočné videá a doplňujúce recepty na rôzne medovníkové pochúťky. 

Workshopu sa zúčastnilo 0 ľudí

Je video kniha vhodná aj ako darček?

Áno, video knihu môžete využiť aj ako darček. Všetky texty a videá sú v ucelenej forme. Celý súbor je môžné stiahnúť na USB kľúč, previazať ho stuhou a darovať.

Pozor: Všetky materiály v knihe podliehajú autorským právam, preto darujte toľkokrát, koľkokrát ste zaplatili objednávku.

Referencie

Väčšina z nás pečie medovníky na Vianoce pravidelne. Ja tiež, ale chcela som sa naučiť ich zdobiť a to od profesionálky. Oslovil ma kurz Mirky, ktorá vyrába nádherné medovníčky. Som rada, že som sa pustila do vyučovania cez internet. Kurz je nad moje očakávania. Všetko je do detailov premyslené. Nikdy by ma nenapadlo, že študovať, naučiť sa niečo o tomto remesle - lebo toto pokladám za jedno z najkrajších ľudových remesiel - sa bude dať aj online. Veľká vďaka za návody, za recepty, za učebné postupy, a všetky dobré rady. Tí, ktorí rozmýšľate, či sa zapísať na jej kurz, neváhajte. Ak vás pečenie a zdobenie medovníkov naozaj zaujíma, určite neoľutujete, ak sa prihlásite.
Zlatica Andová
Online forma kurzu... Najskôr som pochybovala o kvalite... akou formou bude prebiehať kurz. Musím pochváliť. Máš kurz do posledného detailu prepracovaný. Velmi potešila knižka.. všetko podrobne vysvetlené . Ďakujem, za čas ktorý si nám venovala aj za ctené rady. Veľmi som nadšená. Hodnotím svoju účasť na tvojom kurze veľmi kladne. Svoje skúsenosti s kurzom budem určite posúvať ďalej. Aby sa čo najviac ľudí dozvedelo aká si šikovná... A hlavne ako vieš pomôcť. Nie sú to len plané reči ale ozajstná odborníčka sa o nás starala. ĎAKUJEM zo srdca.
Petra Zajakova Klimekova
Veeelmi som váhala či sa prihlásiť na online kurz medovnikov.Rozum hovoril si začiatočník,a potom smeny v práci.Zvitazilo ❤️ ,túžba a chut😊Hoc som úplne na začiatku 😊teším sa že som s Vami v tejto skupine,😊naštartoval ma kurz,Vaše povzbudenia ,cenné rady a mnohé inšpirácie .Mám veľkú radosť z mojich prvých medovnikov😊a rozdávajú veľa radosti doma aj v praci🙏😊❤️a len sa za Nimi zaprasilo😊Ďakujem za túto možnosť a všetky cenné rady ,skúsenosti a inšpirácie .Toto je to čo momentalne vyhovuje a som zato vdacna,,😊🙏❤️
Veronika Nika
Ja som s kurzom zatiaľ veéľmi spokojná.. Všetko krásne detajlne polopatisticky vysvetlené 😄 takže super.. Teším sa na ďalšie pečenie, zdobenie.. Už teraz som sa naučila veľa, hlavne tých podstatných detailov, bez ktorých by to nebolo dokonalé👌🏼
Barbora Karasová Masárová
Já jsem s kurzem taky velmi spokojená🤗 nejen že jsem získala další dobrý recept do sbírky, ale především jsem získala skvělé rady a triky na zdobení. Už se moc těším na pokračování a hlavně na vánoční 3D perníčky 😊
Karolina Holubová
Ďakujem veľmi pekne za pekne a zrozumiteľné spracovaný kurz, zatiaľ študujem, chystám sa začať.
Věděla jsem, že Mirka tvoří krásné perníčky. Ale to, co jsem viděla vo videoknihe, mi vyrazilo dech. Taková nádhera. Úžasné barvy a vzory, krajky, prostě dokonalé. Přijde vám to složité, stejně jako mně, ale dostanete podrobný návod krok za krokem. Jakou barvu, jaké polevy, jak pracovat, náměty pro různé příležitosti. Budete schopni si to skvělé krajkované srdíčko vyrobit sami. Děkuji moc za toto dílo, podle kterého může tvořit i méně zručný kreativec jako já.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Táto videokniha je naprostá bomba. Mirka je úžasná profesionálka, jak dokáže v knihe vše vysvětlit, na co si dát pozor, co funguje a co ne. Prostě takový přístup nikde jinde na webu nenajdete. Jsem z její práce nadšená a vždy budu její fanoušek. Už se těším jak návody vyzkouším se svou babičkou, která pokaždé řeší ideální polevu. Věřím, že jsem konečně pro ni našla řešení.
Růžena Nekudová www.ruzenanekudova.cz
Prvý krát máme adventný veniec, piekla som podľa rád v elektronickej knihe. Ďakujem
U nás máme prvýkrát medovníkový svietnik, ďakujem za Mirkine rady
Naučili sme sa piecť hallowenské a vianočné medovníky. Už viem, že do cesta nemôže ísť hocijaký med.
Martina Janíková

Objednávka

Kurz 3D medovníky