Neoddeliteľnou súčasťou Veľkej noci sú kraslice. Čokoládové, háčkované, porcelánové či madeirové. 

 A čo tak medovníkové? Už ste ich skúšali? 

Okrem toho, že sú originálne, sú aj voňavé a chutné.

Môžete ich zavesiť na bahniatka, alebo naplniť sladkosťami a darovať šibačom.

 

V našej domácnosti nesmú nikdy chýbať a šibači sa vždy tešia na prekvapenie, ktoré nájdu ukryté vo vnútri.

Keď som ich piekla prvýkrát, zo škrupiniek neboli vajíčka, ale skôr placky.Kým som prišla na fígeľ ako na to, skončilo veľa nepodarkov v koši. 

Výrobu medovníkových vajíčok som si však zamilovala a Veľkú noc bez nich, si už neviem predstaviť.

Teraz to naučím aj vás a nebudete musieť stráviť hodiny experimentovaním a skúšaním v štýle pokus - omyl.

Dostanete kompletné návody na výrobu medovníkových kraslíc, vrátane mojich overených rád, ako chybám predchádzať.

32,50 €

Čo sa v kurze naučíte?

Pečenie malých 3D medovníkov

V lekcií na naučíte piecť malé, duté 3D medovníky. Nielen vajíčka, ale aj gule a srdiečka. Bonusom budú rôzne farebné variácie vajíčok - drvené aj červené.

Bielková poleva krok za krok

Dostanete kompletný video návod na prípravu bielkovej polevy vrátane výpočtu presnej gramáže. V kurze sa naučíte pripraviť rôzne hustoty polevy - hustú na čiary, riedku na glazúru, ale aj priehľadnú na madeiru.

Farbenie polevy

Aká by to bola Veľká noc bez farieb. V kurze získate prehľad o používaných potravinárskych farbách, ale aj správne namiešavanie.

Na správnom vrecku záleží

Ja vaším večným bojovníkom vrecko na zdobenie medovníkov? Nemajte obavy. Vďaka krátkemu sprievodcovi výberu správneho vrecka, konečne nájdete to správne. Budete ho vedieť naplniť ideálnym množstvom polevy, aby sa ruka neunavila a tiež sa naučíte urobiť ideálny otvor na zdobenie.

Prvý tréning zdobenia medovníkov

V kurze vás čaká praktická šablóna na trénovanie základých vzorov vrátane video ukážky ako na základné vzory - čiary, bodky, oblúčiky.

Zdobenie medovníkov

Všetky vedomosti si prakticky vyskúšate. Naučíte sa techniku wet on wet, nanášanie glazúry, madeirové vajíčka, medovníkové vajíčka s kvetmi, levanduľové vajíčka a vyskúšate aj jednoduchú mriežku.

Ako kurz prebieha? 

Po zaplatení kurzu dostanate prístup do vzdelávacieho portálu, kde sú jednotlivé lekcie.

Kurz je vopred nahraný, študujete v čase, ktorý vám najviac vyhovuje. K videám sa môžete vraciať opakovane, kým sa vám zdobenie medovníkov nedostane pod kožu.

Prístup do kurzu máte natrvalo, využijete ho aj na Vianoce.

Povedali o kurze...

Tento kurz vyskúšalo už 0 šikovných žien
Veľmi sa mi páčia tradície, aj tradícia medovníkov. Ďakujem, že som našla online kurzy vianočný a veľkonočný. Na Vianoce som bola iba pozorovateľ, na Veľkú noc už aj vykonávateľ. 🙂. Ďakujem autorke za perfektné videá, ktoré mi pomohli k dielku, na ktoré som sa chystala 2 roky 🙂(vykrajovačky toľko kúpené). Aj keď nie je to dokonalé 🙂, veľmi ma potešilo zdobenie vitrážou. Neľutujem investované peniažky.
p. Viera
Ďakujem veľmi pekne za pekne a zrozumiteľné spracovaný kurz, zatiaľ študujem, chystám sa začať.
Väčšina z nás pečie medovníky na Vianoce pravidelne. Ja tiež, ale chcela som sa naučiť ich zdobiť a to od profesionálky. Oslovil ma kurz Mirky, ktorá vyrába nádherné medovníčky. Som rada, že som sa pustila do vyučovania cez internet. Kurz je nad moje očakávania. Všetko je do detailov premyslené. Nikdy by ma nenapadlo, že študovať, naučiť sa niečo o tomto remesle - lebo toto pokladám za jedno z najkrajších ľudových remesiel - sa bude dať aj online. Veľká vďaka za návody, za recepty, za učebné postupy, a všetky dobré rady. Tí, ktorí rozmýšľate, či sa zapísať na jej kurz, neváhajte. Ak vás pečenie a zdobenie medovníkov naozaj zaujíma, určite neoľutujete, ak sa prihlásite.
Zlatica Andová
Online forma kurzu... Najskôr som pochybovala o kvalite... akou formou bude prebiehať kurz. Musím pochváliť. Máš kurz do posledného detailu prepracovaný. Velmi potešila knižka.. všetko podrobne vysvetlené . Ďakujem, za čas ktorý si nám venovala aj za ctené rady. Veľmi som nadšená. Hodnotím svoju účasť na tvojom kurze veľmi kladne. Svoje skúsenosti s kurzom budem určite posúvať ďalej. Aby sa čo najviac ľudí dozvedelo aká si šikovná... A hlavne ako vieš pomôcť. Nie sú to len plané reči ale ozajstná odborníčka sa o nás starala. ĎAKUJEM zo srdca.
Petra Zajakova Klimekova
Veeelmi som váhala či sa prihlásiť na online kurz medovnikov.Rozum hovoril si začiatočník,a potom smeny v práci.Zvitazilo ❤️ ,túžba a chut😊Hoc som úplne na začiatku 😊teším sa že som s Vami v tejto skupine,😊naštartoval ma kurz,Vaše povzbudenia ,cenné rady a mnohé inšpirácie .Mám veľkú radosť z mojich prvých medovnikov😊a rozdávajú veľa radosti doma aj v praci🙏😊❤️a len sa za Nimi zaprasilo😊Ďakujem za túto možnosť a všetky cenné rady ,skúsenosti a inšpirácie .Toto je to čo momentalne vyhovuje a som zato vdacna,,😊🙏❤️
Veronika Nika
Ja som s kurzom zatiaľ veéľmi spokojná.. Všetko krásne detajlne polopatisticky vysvetlené 😄 takže super.. Teším sa na ďalšie pečenie, zdobenie.. Už teraz som sa naučila veľa, hlavne tých podstatných detailov, bez ktorých by to nebolo dokonalé👌🏼
Barbora Karasová Masárová
Já jsem s kurzem taky velmi spokojená🤗 nejen že jsem získala další dobrý recept do sbírky, ale především jsem získala skvělé rady a triky na zdobení. Už se moc těším na pokračování a hlavně na vánoční 3D perníčky 😊
Karolina Holubová
Věděla jsem, že Mirka tvoří krásné perníčky. Ale to, co jsem viděla vo videoknihe, mi vyrazilo dech. Taková nádhera. Úžasné barvy a vzory, krajky, prostě dokonalé. Přijde vám to složité, stejně jako mně, ale dostanete podrobný návod krok za krokem. Jakou barvu, jaké polevy, jak pracovat, náměty pro různé příležitosti. Budete schopni si to skvělé krajkované srdíčko vyrobit sami. Děkuji moc za toto dílo, podle kterého může tvořit i méně zručný kreativec jako já.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Táto videokniha je naprostá bomba. Mirka je úžasná profesionálka, jak dokáže v knihe vše vysvětlit, na co si dát pozor, co funguje a co ne. Prostě takový přístup nikde jinde na webu nenajdete. Jsem z její práce nadšená a vždy budu její fanoušek. Už se těším jak návody vyzkouším se svou babičkou, která pokaždé řeší ideální polevu. Věřím, že jsem konečně pro ni našla řešení.
Růžena Nekudová www.ruzenanekudova.cz
Prvý krát máme adventný veniec, piekla som podľa rád v elektronickej knihe. Ďakujem
U nás máme prvýkrát medovníkový svietnik, ďakujem za Mirkine rady
Naučili sme sa piecť hallowenské a vianočné medovníky. Už viem, že do cesta nemôže ísť hocijaký med.
Martina Janíková

Koľko za kurz zaplatím

V kurze vás čakajú textové popisy, ucelené učebné postupy, videonávody a praktické rady.

Kurz využijete nielen na Veľkú noc, ale aj pri vianočnom tvorení. Prístup do kurzu máte natrvalo.

Za celý návod na zdobenie medovníkov zaplatíte:

32,50 €

Zľava 40 % platí ešte

Kto vás kurzom prevedie?

 

Volám sa Miroslava Škorvánková. Pečeniu a zdobeniu medovníkov sa venujem viac ako 20 rokov.  

Neustále sa vzdelávam, sledujem nové trendy, preto sú online kurzy priebežne aktualizované, aby ste dostali vždy nové informácie.

Snažím sa učiť jednoduchou a zrozumiteľnou formou a taktiež je mojím cieľom, aby sa stalo zdobenie medovníkov pre vás záľubou.

Objednávka online kurz medovníkové kraslice