Online kurz 3D medovníky

 

Keď som 3D medovníky piekla prvýkrát, zo škrupiniek neboli vajíčka, ale skôr placky. Kým som prišla na fígeľ ako na to, skončilo veľa nepodarkov v koši.

Výrobu týchto medovníkov som si však zamilovala a Vianoce bez nich si už neviem ani predstaviť. Každoročne škrášľujú náš vianočný stromček, alebo potešia rodinu.

Teraz to naučím aj vás a nebudete musieť stráviť hodiny experimentovaním a skúšaním v štýle pokus - omyl.

Dostanate kompletné návody na výrobu 3D medovníkov, vrátane mojich overených rád, ako chybám predchádzať.

V kurze vás čakajú, videonávody, textové a praktické rady. Kurz využijete nielen na Vianoce, ale aj pri tvorení veľkonočných kraslíc.

Podľa tohto kurzu pečie už 0 ľudí

Za kompletný návod na výrobu 3D medovníkov zaplatíte:

55 Eur

Lekcie

Príprava medovníkového cesta

Získate recept na chutné, mäkké medovníky, ktorý môžete využiť aj na pečenie 3D medovníkov. Budete mať kompletný návod, ako postupovať pri výbere surovín a spracovaní cesta.

Pečenie 3D medovníkov

V tejto lekcií sa naučíte piecť medovníkové škrupinky, ktoré dajú základ hotovým 3D medovníkov. Získate návod ako na to, vrátane tipov, ako predchádzať chybám. Budete vedieť upieť duté guličky, srdiečka, ale aj medovníkové škrupinky. 

Drevený efekt aj krakelovanie

Naučíte sa vytvárať drevený efekt aj krakelovanie na 3D tvaroch.

Príprava bielkovej polevy

Krok po kroku vám ukážem, ako pripraviť bielkovú polevu. Budete pracovať s polevou rôznej hustoty, s riedkou, hustou, ale aj vodovou. 

Zdobenie, lepenie a dokončovanie 3D medovníkov

V tejto lekcií vás čakajú konkrétne návody na zdobnie 3D medovníkov - vločka, krajinka, jednoduchá mriežka. Nechýba návod ako duté škrupinky zlepiť, aby ste mali krásnu ozdobu na vianočný stromček

Kurz využijete aj na Veľkú noc

Kurz vám skvelo poslúži aj pri pečení medovníkových kraslíc počas Veľkej noci.

Ako kurz prebieha?

Po zaplatení kurzu dostanate prístup do vzdelávacieho portálu, kde sú jednotlivé lekcie.

Kurz je vopred nahraný, študujete v čase, ktorý vám najviac vyhovuje. K videám sa môžete vraciať opakovane, kým sa vám zdobenie medovníkov nedostane pod kožu.

Povedali o kurze

Väčšina z nás pečie medovníky na Vianoce pravidelne. Ja tiež, ale chcela som sa naučiť ich zdobiť a to od profesionálky. Oslovil ma kurz Mirky, ktorá vyrába nádherné medovníčky. Som rada, že som sa pustila do vyučovania cez internet. Kurz je nad moje očakávania. Všetko je do detailov premyslené. Nikdy by ma nenapadlo, že študovať, naučiť sa niečo o tomto remesle - lebo toto pokladám za jedno z najkrajších ľudových remesiel - sa bude dať aj online. Veľká vďaka za návody, za recepty, za učebné postupy, a všetky dobré rady. Tí, ktorí rozmýšľate, či sa zapísať na jej kurz, neváhajte. Ak vás pečenie a zdobenie medovníkov naozaj zaujíma, určite neoľutujete, ak sa prihlásite.
Zlatica Andová
Online forma kurzu... Najskôr som pochybovala o kvalite... akou formou bude prebiehať kurz. Musím pochváliť. Máš kurz do posledného detailu prepracovaný. Velmi potešila knižka.. všetko podrobne vysvetlené . Ďakujem, za čas ktorý si nám venovala aj za ctené rady. Veľmi som nadšená. Hodnotím svoju účasť na tvojom kurze veľmi kladne. Svoje skúsenosti s kurzom budem určite posúvať ďalej. Aby sa čo najviac ľudí dozvedelo aká si šikovná... A hlavne ako vieš pomôcť. Nie sú to len plané reči ale ozajstná odborníčka sa o nás starala. ĎAKUJEM zo srdca.
Petra Zajakova Klimekova
Veeelmi som váhala či sa prihlásiť na online kurz medovnikov.Rozum hovoril si začiatočník,a potom smeny v práci.Zvitazilo ❤️ ,túžba a chut😊Hoc som úplne na začiatku 😊teším sa že som s Vami v tejto skupine,😊naštartoval ma kurz,Vaše povzbudenia ,cenné rady a mnohé inšpirácie .Mám veľkú radosť z mojich prvých medovnikov😊a rozdávajú veľa radosti doma aj v praci🙏😊❤️a len sa za Nimi zaprasilo😊Ďakujem za túto možnosť a všetky cenné rady ,skúsenosti a inšpirácie .Toto je to čo momentalne vyhovuje a som zato vdacna,,😊🙏❤️
Veronika Nika
Ja som s kurzom zatiaľ veéľmi spokojná.. Všetko krásne detajlne polopatisticky vysvetlené 😄 takže super.. Teším sa na ďalšie pečenie, zdobenie.. Už teraz som sa naučila veľa, hlavne tých podstatných detailov, bez ktorých by to nebolo dokonalé👌🏼
Barbora Karasová Masárová
Já jsem s kurzem taky velmi spokojená🤗 nejen že jsem získala další dobrý recept do sbírky, ale především jsem získala skvělé rady a triky na zdobení. Už se moc těším na pokračování a hlavně na vánoční 3D perníčky 😊
Karolina Holubová
Ďakujem veľmi pekne za pekne a zrozumiteľné spracovaný kurz, zatiaľ študujem, chystám sa začať.
Věděla jsem, že Mirka tvoří krásné perníčky. Ale to, co jsem viděla vo videoknihe, mi vyrazilo dech. Taková nádhera. Úžasné barvy a vzory, krajky, prostě dokonalé. Přijde vám to složité, stejně jako mně, ale dostanete podrobný návod krok za krokem. Jakou barvu, jaké polevy, jak pracovat, náměty pro různé příležitosti. Budete schopni si to skvělé krajkované srdíčko vyrobit sami. Děkuji moc za toto dílo, podle kterého může tvořit i méně zručný kreativec jako já.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Táto videokniha je naprostá bomba. Mirka je úžasná profesionálka, jak dokáže v knihe vše vysvětlit, na co si dát pozor, co funguje a co ne. Prostě takový přístup nikde jinde na webu nenajdete. Jsem z její práce nadšená a vždy budu její fanoušek. Už se těším jak návody vyzkouším se svou babičkou, která pokaždé řeší ideální polevu. Věřím, že jsem konečně pro ni našla řešení.
Růžena Nekudová www.ruzenanekudova.cz
Prvý krát máme adventný veniec, piekla som podľa rád v elektronickej knihe. Ďakujem
U nás máme prvýkrát medovníkový svietnik, ďakujem za Mirkine rady
Naučili sme sa piecť hallowenské a vianočné medovníky. Už viem, že do cesta nemôže ísť hocijaký med.
Martina Janíková

Koľko za kurz zaplatím?

V kurze vás čakajú textové popisy, videonávody a praktické rady. Kurz využijete nielen na Vianoce, ale aj pri tvorení veľkonočných kraslíc.

Za kompletný návod na zdobenie 3D medovníkov zaplatíte:

55 Eur

Je kurz vhodný aj ako darček?

Áno, kurz je možné využiť aj ako darček. Stačí napísať na medovnikaren@medovnikaren.sk a požiadať o darčekovú poukážku.

Objednávka