Online kurz Majster medovníkov

Komplexný online kurz, vďaka ktorému sa môžete stať majstrom v zdobení medovníkov. 

Čakajú vás podrobné video návody od prípravy cesta až po bielkovú polevu. Techniky zdobenia si vyskúšate na konkrétnych projektoch - vianočné medovníky, medovníkový svietnik, 3D medovníky, ale aj chalúpka, drevený efekt, medovníky v zlatom, krakelovanie. Bude aj návod na cifrované jablká a chutných snehuliakov. 

Tento mega veľký kurz otváram iba 1x za rok, nepremeškajte svoju šancu. Do konca októbra ho môžete získať za predpredajovú cenu, o rok bude cena určite vyššia.

Počas celého trvania kurzu máte moju podporu, keď niečo nepôjde, môžete sa na mňa obrátiť. Okrem toho budete mať aj kamarátky v spoločnej skupine, aby vám to išlo všetko ľahšie.

Ďaľší beh kurz sa otvorí v novembri 2022

Prístup do kurzu máte dokým bude fungovať môj web, takže môžete zdobiť aj cez rok, aj na Veľkú noc a ešte aj na budúce Vianoce a potom si možno založíte cukrársku výrobu, lebo si zdobenie medovníkov zamilujete.

128 Eur

Čo všetko sa v kurze naučím?

Ukážem vám krok po kroku, ako upiecť medovníky tak, aby boli chutné aj počas Vianoc. Naučíte sa vytvárať drevený, patinový efekt, budete vedieť piecť svietniky, ale aj duté medovníkové srdiečka a guličky, ktoré budú krásnou, vlastnoručne vyrobenou ozdobou na vašom vianočnom stromčeku.

Budete vedieť pripraviť bielkovu polevu a pochopíte rozdiely medzi hustou a riedkou polevou a ako s nimi pracovať. Naučíte sa, ako držať vrecko s polevou v ruke tak, aby sa vaša ruka nevysílila a na medovník maľovala sama.

Pochopíte základne princípy zdobenia medovníkov, ako vytvárať na medovníku kontúry, glazúru, ale aj mriežku, čipku a nenáročné vzory pre začiatočníkov.

Vďaka prvému tréningu zdobenia medovníkovpraktickej šablóne na trénovanie základnych tvarov, nadobudne  zdobenie medovníkov  iný rozmer. Už žiadne krivé čiary, rozliaté bodky alebo  chýbajúca inšpirácia. Zdobenie medovníkov sa stane pre vás radosťou.

Ako bude kurz prebiehať?

Kurz oficiálne štartuje 01.11.2021. V tento deň dostanete prístupy do vzdelávacieho portálu, kde vás už čakajú jednotlivé lekcie.

Prvý týždeň je prípravný, bude určený na to, aby ste sa zorientovali, pripravili si pomôcky, suroviny, aby vám pri pečení a zdobení medovníkov nič nechýbalo.

Praktická časť kurzu začína 08.11.2021, kedy začínate piecť a zdobiť podľa lekcií v kurze. Každý týždeň je venovaný jednej téme. Záver kurzu je 06.12.2021.

V kurze študujete vlastným tempom, v čase, ktorý vám najviac vyhovuje. Materiály a videá sú vopred nahraté. 

Okrem toho dostanete aj prístup do podpornej, motivačnej skupiny na Facebooku, kde vám budem zadávať úlohy na jednotlivé týždne.

Kolektív rovnako naladených ľudí vie robiť zázraky a preto verím, že v tejto skupine, nájdete nielen podporu, ale aj motiváciu a vaša cesta k dokonalým medovníkom bude o to jednoduchšia.

Lekcie

Prvý týždeň

Malé vianočné medovníky, zostavovanie adventéno kalendára. V tejto lekcií sa naučíte základy práce s cestom, pečenie malých medovníkov, príprava polevy, základné techniky - kontúry, glazúra, jednoduchá mriežka, tvarovanie polevy so štetcom, čiary, bodky a oblúčiky.

Druhý týždeň

Počas tohto týždňa si pripravíte adventný svietnik. Rozšírite vedomosti z prvého týždňa. Naučíte sa princípy pečenia a zdobenia veľkých medovníkov. Techniky zdobenia sa rozšíria o zložitejšiu mriežku a čipky. Dostanete aj rôzne obmeny zdobenia, môžete zostať pri jednoduchom zdobení alebo si vyskúšať náročnejšie vzory.

Tretí týždeň

Tretí týždeň je venovaný 3D medovníkom. Opäť to bude kreatívny týždeň, využijete vedomosti z predchádzajúcich lekcií a pustíte sa do pečenie a zdobenia dutých medovníkov. Zdokonalíte techniku zdobenia, naviac budete pracovať s vodovou polevou a vytvárať transparentný povrch.

Štvrtý týždeň

Posledný týždeň je venovaný medovníkovej chalúpke. Opäť budete zdokonaľovať techniku, zopakujete všetky techniky zdobenia  a krok po kroku budete stavať vlastnú medovníkovú chalúpku.

Ako to v kurze vyzerá?

Návody sú usporiadané systémom krok za krokom, aby sa nestalo, že sa zamotáte a nebude vedieť ako ďalej.

Lekcie pozostávajú z praktických videí, ktoré sú doplnené o textové popisy.

Bude aj niečo naviac?

Okrem hlavných lekcií vás čakajú bonusové, kde sa naučíte vytvárať drevený, zlatý efekt, ale aj patinu (krakelovanie), cifrované jablká, bielkový snehuliaci.

Pre koho je kurz určený?

Online kurz Majster medovníkov je určený pre všetkých začiatočníkov, ale aj večných začiatočníkov, ktorí sa boria stále v tých istých chybách. Vďaka kurzu sa však zdokonalíte aj v prípade, že už so zdobením medovníkov máte skúsenosti.

Aké pomôcky budem potrebovať?

Presný zoznam surovín a pomôcok nájdete v kurze. Nevyhnutné sú vrecká, farby - minimálne jedna gélová, zlatá prachová, beloba, štetec, vianočné vykrajovačky, formy na 3D medovníky. Šablónu na chalúpku a svietnik nájdete v kurze.

Koľko času mi zaberie kurz?

V kurze sa budete venovať každý týždeň inej téme. Je to postupná práca, vďaka ktorej sa zabráni prehlteniu. Napriek tomu je potrebné počítať aj s tým, že vám zdobenie čas zaberie, najmä ak ste úplný začiatočník. Záleží to aj od toho, koľko medovníkov budete piecť.

Ak zvolíte skôr menej ako viac, bude potrebné vyčleniť si 3, prípadne 4x do týždňa aspoň 1 - 2 hodiny.

Koľko za kurz zaplatím?

V kurze vás čakajú video návody, textové popisy, množstvo overených rád a skúseností. Materiály v kurze vám zostávajú, dokým bude fungovať môj web. Videá si môžete prehrávať dovtedy, kým sa vám zdobenie medovníkov nedostane pod kožu.

 

128 Eur

Referencie

Väčšina z nás pečie medovníky na Vianoce pravidelne. Ja tiež, ale chcela som sa naučiť ich zdobiť a to od profesionálky. Oslovil ma kurz Mirky, ktorá vyrába nádherné medovníčky. Som rada, že som sa pustila do vyučovania cez internet. Kurz je nad moje očakávania. Všetko je do detailov premyslené. Nikdy by ma nenapadlo, že študovať, naučiť sa niečo o tomto remesle - lebo toto pokladám za jedno z najkrajších ľudových remesiel - sa bude dať aj online. Veľká vďaka za návody, za recepty, za učebné postupy, a všetky dobré rady. Tí, ktorí rozmýšľate, či sa zapísať na jej kurz, neváhajte. Ak vás pečenie a zdobenie medovníkov naozaj zaujíma, určite neoľutujete, ak sa prihlásite.
Zlatica Andová
Online forma kurzu... Najskôr som pochybovala o kvalite... akou formou bude prebiehať kurz. Musím pochváliť. Máš kurz do posledného detailu prepracovaný. Velmi potešila knižka.. všetko podrobne vysvetlené . Ďakujem, za čas ktorý si nám venovala aj za ctené rady. Veľmi som nadšená. Hodnotím svoju účasť na tvojom kurze veľmi kladne. Svoje skúsenosti s kurzom budem určite posúvať ďalej. Aby sa čo najviac ľudí dozvedelo aká si šikovná... A hlavne ako vieš pomôcť. Nie sú to len plané reči ale ozajstná odborníčka sa o nás starala. ĎAKUJEM zo srdca.
Petra Zajakova Klimekova
Veeelmi som váhala či sa prihlásiť na online kurz medovnikov.Rozum hovoril si začiatočník,a potom smeny v práci.Zvitazilo ❤️ ,túžba a chut😊Hoc som úplne na začiatku 😊teším sa že som s Vami v tejto skupine,😊naštartoval ma kurz,Vaše povzbudenia ,cenné rady a mnohé inšpirácie .Mám veľkú radosť z mojich prvých medovnikov😊a rozdávajú veľa radosti doma aj v praci🙏😊❤️a len sa za Nimi zaprasilo😊Ďakujem za túto možnosť a všetky cenné rady ,skúsenosti a inšpirácie .Toto je to čo momentalne vyhovuje a som zato vdacna,,😊🙏❤️
Veronika Nika
Ja som s kurzom zatiaľ veéľmi spokojná.. Všetko krásne detajlne polopatisticky vysvetlené 😄 takže super.. Teším sa na ďalšie pečenie, zdobenie.. Už teraz som sa naučila veľa, hlavne tých podstatných detailov, bez ktorých by to nebolo dokonalé👌🏼
Barbora Karasová Masárová
Já jsem s kurzem taky velmi spokojená🤗 nejen že jsem získala další dobrý recept do sbírky, ale především jsem získala skvělé rady a triky na zdobení. Už se moc těším na pokračování a hlavně na vánoční 3D perníčky 😊
Karolina Holubová
Ďakujem veľmi pekne za pekne a zrozumiteľné spracovaný kurz, zatiaľ študujem, chystám sa začať.
Věděla jsem, že Mirka tvoří krásné perníčky. Ale to, co jsem viděla vo videoknihe, mi vyrazilo dech. Taková nádhera. Úžasné barvy a vzory, krajky, prostě dokonalé. Přijde vám to složité, stejně jako mně, ale dostanete podrobný návod krok za krokem. Jakou barvu, jaké polevy, jak pracovat, náměty pro různé příležitosti. Budete schopni si to skvělé krajkované srdíčko vyrobit sami. Děkuji moc za toto dílo, podle kterého může tvořit i méně zručný kreativec jako já.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Táto videokniha je naprostá bomba. Mirka je úžasná profesionálka, jak dokáže v knihe vše vysvětlit, na co si dát pozor, co funguje a co ne. Prostě takový přístup nikde jinde na webu nenajdete. Jsem z její práce nadšená a vždy budu její fanoušek. Už se těším jak návody vyzkouším se svou babičkou, která pokaždé řeší ideální polevu. Věřím, že jsem konečně pro ni našla řešení.
Růžena Nekudová www.ruzenanekudova.cz
Prvý krát máme adventný veniec, piekla som podľa rád v elektronickej knihe. Ďakujem
U nás máme prvýkrát medovníkový svietnik, ďakujem za Mirkine rady
Naučili sme sa piecť hallowenské a vianočné medovníky. Už viem, že do cesta nemôže ísť hocijaký med.
Martina Janíková

Kto vás kurzom prevedie?

 

Volám sa Miroslava Škorvánková. Pečeniu a zdobeniu medovníkov sa venujem viac ako 20 rokov.  

Neustále sa vzdelávam, sledujem nové trendy, preto sú online kurzy priebežne aktualizované, aby ste dostali vždy nové informácie.

Snažím sa učiť jednoduchou a zrozumiteľnou formou a taktiež je mojím cieľom, aby sa stalo zdobenie medovníkov pre vás záľubou.

Mojimi kurzami už prešlo viac ako 120 šikovných žien, ktoré s vlastnotručne ozdobenými medovníkmi robia radosť svojim blízkym.

Objednávka online kurzu Majster medovníkov

Ak potrebujte poradiť obráťte sa na mňa e-mailom na medovnikaren@medovnikaren.sk