Naučte sa techniku vitráže a ohúrte svojich blízkych originálnými medovníkmi

Zdobiť medovníky sa dá aj z pohodlia domova, stačí odhodlanie, chuť naučiť sa niečo nové a samozrejme dobré návody, s ktorými vám to pôjde od ruky.

V online kurze vitrážový medovník dostanete podrobné návody a postupy, aby ste sa aj vy dopracovali k zdarnému výsledku.

Áno, zdobenie medovníkov je zručnosť, je to umenie, ale je to aj krásna tvorivá činnosť, pri ktorej na chvíľu spomalíte, zrelaxujete a necháte prejaviť svoju vlastnú kreativitu. 

Dáte čas a priestor sebe, aby ste prostredníctvom tvorby zastavili kolobeh každodenných činností, prejavili svojho umelca, ktorého máme v sebe všetci, len sme naňho zabudli, či už vplyvom rýchlej doby alebo predsudkov, ktoré sme získali od okolia.

Lekcie - čo všetko sa v kurze naučíte

Kurz obsahuje ucelené návody a videopostupy. Nechýba recept na medovníky, podrobný návod na prípravu bielkovej polevy.

Načíte sa preniesť obrázok na medovník, zlaté kontúry, prácu s vitrážou a tieňovaním.

Okrem techniky vitráže nechýbajú v kurze ani vysvetlivky základných techník zdobenia - bodky, čiary, slzičky ako základ ľudových vzorov.

Recept na medovníky a podrobný postup prípravy

V lekcií získate prehľad o pomôckach, surovinách, ktoré budete potrebovať pri pečení medovníkov a ako postupovať pri pečení medovníkov

Bielková poleva krok za krokom

Naučíte sa pripraviť bielkovú polevu - dostanete podrobný návod krok za krokom. Ako si poradiť s hustou polevou, kedy používať riedku polevu. Nechýbajú ukážky výberu vrecká, plnenie polevy, farbenie polevy.

Kontúry/glazúra

Naučíte sa vytvoriť súvislú lesklú a hladkú vrstvu polevy na medovníkoch.

Prenos obrázka na medovník

Vďaka lekcií budete vedieť preniesť jednoduchý, ale aj náročnejší obrázok na medovník. Vôbec nie je nutné, aby ste vedeli maľovať, poradíte si aj so zložitejšími obrázkami.

Technika vitráže

Naučíte sa pracovať so zlatou a striebornou farbou. Pochopíte základy vytvárania vitráže, aké dodržiavať zásady, akým sa vyhnúť chybám. Okrem základov si budete vedieť vytvoriť aj tieňovanú vitáž.

Slzičkový vzor

Veľmi často používaný slzičkový vzor, ktorý je základom ľudových vzorov.

Bonus

Chýba vám pri zdobení medovníkov inšpirácia?

Nemusíte sa obávať.

V kurze nájdete rôzne obrázky, ktoré si budete vedieť jednoducho preniesť na medovník. Nie je nutný  žiadny výtvarný talent.

Inšpirovať sa môžete ľudovými ornamentami, vzormi na Veľkú noc, ale aj kvety, vtáčik, mandala a iné.

Ako to v kurze vyzerá?

Po zaplatení dostanete prístup do vzdelávacieho portálu. V kurze študujete vlastným tempom, v čase, ktorý vám najviac vyhovuje. Materiály a videá sú vopred nahraté. 

Návody sú usporiadané systémom krok za krokom, aby sa nestalo, že sa zamotáte a nebude vedieť ako ďalej.

Lekcie pozostávajú z praktických videí, ktoré sú doplnené o textové popisy. Všetky videá sú nahraté tak, aby ste sa mi dívali priamo pod ruky. Neunikne vám žiadny detail, či maličkosť.

Referencie 

Väčšina z nás pečie medovníky na Vianoce pravidelne. Ja tiež, ale chcela som sa naučiť ich zdobiť a to od profesionálky. Oslovil ma kurz Mirky, ktorá vyrába nádherné medovníčky. Som rada, že som sa pustila do vyučovania cez internet. Kurz je nad moje očakávania. Všetko je do detailov premyslené. Nikdy by ma nenapadlo, že študovať, naučiť sa niečo o tomto remesle - lebo toto pokladám za jedno z najkrajších ľudových remesiel - sa bude dať aj online. Veľká vďaka za návody, za recepty, za učebné postupy, a všetky dobré rady. Tí, ktorí rozmýšľate, či sa zapísať na jej kurz, neváhajte. Ak vás pečenie a zdobenie medovníkov naozaj zaujíma, určite neoľutujete, ak sa prihlásite.
Zlatica Andová
Online forma kurzu... Najskôr som pochybovala o kvalite... akou formou bude prebiehať kurz. Musím pochváliť. Máš kurz do posledného detailu prepracovaný. Velmi potešila knižka.. všetko podrobne vysvetlené . Ďakujem, za čas ktorý si nám venovala aj za ctené rady. Veľmi som nadšená. Hodnotím svoju účasť na tvojom kurze veľmi kladne. Svoje skúsenosti s kurzom budem určite posúvať ďalej. Aby sa čo najviac ľudí dozvedelo aká si šikovná... A hlavne ako vieš pomôcť. Nie sú to len plané reči ale ozajstná odborníčka sa o nás starala. ĎAKUJEM zo srdca.
Petra Zajakova Klimekova
Veeelmi som váhala či sa prihlásiť na online kurz medovnikov.Rozum hovoril si začiatočník,a potom smeny v práci.Zvitazilo ❤️ ,túžba a chut😊Hoc som úplne na začiatku 😊teším sa že som s Vami v tejto skupine,😊naštartoval ma kurz,Vaše povzbudenia ,cenné rady a mnohé inšpirácie .Mám veľkú radosť z mojich prvých medovnikov😊a rozdávajú veľa radosti doma aj v praci🙏😊❤️a len sa za Nimi zaprasilo😊Ďakujem za túto možnosť a všetky cenné rady ,skúsenosti a inšpirácie .Toto je to čo momentalne vyhovuje a som zato vdacna,,😊🙏❤️
Veronika Nika
Ja som s kurzom zatiaľ veéľmi spokojná.. Všetko krásne detajlne polopatisticky vysvetlené 😄 takže super.. Teším sa na ďalšie pečenie, zdobenie.. Už teraz som sa naučila veľa, hlavne tých podstatných detailov, bez ktorých by to nebolo dokonalé👌🏼
Barbora Karasová Masárová
Já jsem s kurzem taky velmi spokojená🤗 nejen že jsem získala další dobrý recept do sbírky, ale především jsem získala skvělé rady a triky na zdobení. Už se moc těším na pokračování a hlavně na vánoční 3D perníčky 😊
Karolina Holubová
Ďakujem veľmi pekne za pekne a zrozumiteľné spracovaný kurz, zatiaľ študujem, chystám sa začať.
Věděla jsem, že Mirka tvoří krásné perníčky. Ale to, co jsem viděla vo videoknihe, mi vyrazilo dech. Taková nádhera. Úžasné barvy a vzory, krajky, prostě dokonalé. Přijde vám to složité, stejně jako mně, ale dostanete podrobný návod krok za krokem. Jakou barvu, jaké polevy, jak pracovat, náměty pro různé příležitosti. Budete schopni si to skvělé krajkované srdíčko vyrobit sami. Děkuji moc za toto dílo, podle kterého může tvořit i méně zručný kreativec jako já.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Táto videokniha je naprostá bomba. Mirka je úžasná profesionálka, jak dokáže v knihe vše vysvětlit, na co si dát pozor, co funguje a co ne. Prostě takový přístup nikde jinde na webu nenajdete. Jsem z její práce nadšená a vždy budu její fanoušek. Už se těším jak návody vyzkouším se svou babičkou, která pokaždé řeší ideální polevu. Věřím, že jsem konečně pro ni našla řešení.
Růžena Nekudová www.ruzenanekudova.cz
Prvý krát máme adventný veniec, piekla som podľa rád v elektronickej knihe. Ďakujem
U nás máme prvýkrát medovníkový svietnik, ďakujem za Mirkine rady
Naučili sme sa piecť hallowenské a vianočné medovníky. Už viem, že do cesta nemôže ísť hocijaký med.
Martina Janíková

Pre koho je kurz určený?

Kurz využijú rôzne skupiny:

Ak ste začiatočník získate podrobný návod od pečenia medovníkov, prípravy polevy až po zdobenie. Navyše svoje znalosti povýšite na vyššiu úroveň - naučíte sa zdokonaľovacie techniky - maľovanie so štetcami, vitráž, práca s obrázkami, so zlatou farbou a iné.

Ak už skúsenosti máte, určite zdokonalíte techniky zdobenie, naučíte sa niečo nové a svoje znalosti o medovníkoch rozšírite.

CENA

Za kompletný online kurz vitrážový medovník zaplatíte

19,90  Eur

Tento kurz vyskúšalo 0 ľudí

Akcia "online kurz za polovicu" platí ešte:

Ušetríte čas, cestu na živý kurz a vedomosti si budete môcť kedykoľvek zopakovať, pretože kurz vám zostáva nastálo.

V kurze vás čakajú video návody, textové popisy, množstvo overených rád a skúseností. Videá si môžete prehrávať dovtedy, kým sa vám zdobenie medovníkov nedostane pod kožu. 

Objednávka

  • 1
    Áno, objednávam online kurz vitrážový medovník
  • 2
    Viem, že všetky informácie dostanem na môj e-mail po zaplatení objednávky.

Potrebujete pomôcť?

Napište mi na medovnikaren@medovnikaren.sk