Aj vy chcete pekné, ozdobené medovníky, s ktorými urobíte radosť nielen

 

sebe, ale aj svojim blízkym?

 Medovníky sú však tvrdé, poleva na zdobenie je nepoddajná, vrecko sa upcháva s kryštálmi cukru a nakoniec poleva aj tak opadne?

Už nestrácajte čas zbytočnými pokusmi.

Aj vaše medovníky môžu byť mäkké, chutné, štýlovo ozdobené a nemusí vás to stáť ani veľa energie.

 

Pridajte sa do 

základného kurzu pečenia a zdobenia medovníkov,

kde sa naučíte piecť  medovníky, pochopíte princípy zdobenia a kde zistíte, že príprava a zdobenie medovníkov nemusí byť vôbec náročné, pokiaľ viete, ako na to.

V kurze vám krok po kroku ukážem, ako postupovať pri spracovaní cesta, pečení medovníkov, príprave polevy a nebudú chýbať ani konkrétne video návody, podľa ktorých si budete môcť ozdobiť vianočné medovníky.

V kurze nájdete množstvo praktických rád, ktoré vychádzajú z mojich 20 ročných skúseností s pečením a zdobením medovníkov. Sú to informácie, ktoré nenájdete len tak na webe. 

Za toto všetko zaplatíte 

42 Eur

Čo sa v kurze naučíte?

  • Dostanete podrobné informácie, ako vyberať suroviny na medovníky aj polevu, ako pripraviť cesto, ako upiecť mäkké medovníky
  • Budete vedieť urobiť červené medovníky, ale váš domov rozvoňajú aj medovníkové rolády, marcipánové medovníky a medovníky máčané v citrónovej poleve.
  • Naučíte sa pripraviť bielkovú polevu a budete vedieť pracovať s polevou rôznej hustoty.
  • Vyskúšate si prvý tréning zdobenia medovníkov.
  • Pochopíte princípy zdobenia - ako vytvárať rovné čiary, bodky, oblúčiky.
  • Okrem základných techník sa naučíte vytvárať slzičku, jednoduchu mriežku a čipku.
  • Naučíte sa pracovať s farebnou polevou a budete vedieť vytvoriť na medovníku lesklú glazúru.

Získate rôzne recepty na medovníky aj polevu, množstvo tipov ako predcházdať chybám, ako vyberať suroviny, vrecká, farby a mnoho iných užitočných rád, ktoré vám uľahčia prácu pri vianočnom pečení a zdobení medovníkov.

Ako bonus získate súbor s receptami aj na vytlačenie a šablónu na trénovanie základných tvarov.

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený pre všetkých začiatočníkov, aj večných začiatočníkov, ktorí sa boria stále v tých istých chybách - tvrdé medovníky, nepoddajná poleva, tažkosti pri zdobení, opadávajúca poleva a iné.

Ako kurz prebieha?

Po zaplatení dostane prístup do vzedlávacieho portálu, kde vás čakajú jednotlivé lekcie. Videá sú vopred nahrané, študujete v čase, ktorý vám najviac vyhovuje. Všetky materiály si môžete pozerať aj spätne, kým s vám zdobenie nedostane pod kožu.

Prístup do kurzu vám zostáva, kurz môžete  využiť, kedykoľvek budete mať chuť piecť a zdobiť medovníky.

Zároveň dostane aj prístup do súkromnej skupiny na Facebooku, kde už vládne pravá medovníková atmosféra a kde sa môžete pochváliť so svojimi výsledkami.

Kto vás kurzom prevedie?

Volám sa Miroslava Škorvánková, zdobeniu medovníkov sa venujem viac ako 20 rokov. V roku 2020 som založila online školu zdobenia medovníkov Medovnikáreň, kde učím šikovné ženy, ako si môžu vytvoriť svoje vlastné medovníky.

Okrem učenia sa snažím ženy na kurzoch motivovať, podporovať a odhaľovať ich skryté talenty.

Referencie 

Väčšina z nás pečie medovníky na Vianoce pravidelne. Ja tiež, ale chcela som sa naučiť ich zdobiť a to od profesionálky. Oslovil ma kurz Mirky, ktorá vyrába nádherné medovníčky. Som rada, že som sa pustila do vyučovania cez internet. Kurz je nad moje očakávania. Všetko je do detailov premyslené. Nikdy by ma nenapadlo, že študovať, naučiť sa niečo o tomto remesle - lebo toto pokladám za jedno z najkrajších ľudových remesiel - sa bude dať aj online. Veľká vďaka za návody, za recepty, za učebné postupy, a všetky dobré rady. Tí, ktorí rozmýšľate, či sa zapísať na jej kurz, neváhajte. Ak vás pečenie a zdobenie medovníkov naozaj zaujíma, určite neoľutujete, ak sa prihlásite.
Zlatica Andová
Online forma kurzu... Najskôr som pochybovala o kvalite... akou formou bude prebiehať kurz. Musím pochváliť. Máš kurz do posledného detailu prepracovaný. Velmi potešila knižka.. všetko podrobne vysvetlené . Ďakujem, za čas ktorý si nám venovala aj za ctené rady. Veľmi som nadšená. Hodnotím svoju účasť na tvojom kurze veľmi kladne. Svoje skúsenosti s kurzom budem určite posúvať ďalej. Aby sa čo najviac ľudí dozvedelo aká si šikovná... A hlavne ako vieš pomôcť. Nie sú to len plané reči ale ozajstná odborníčka sa o nás starala. ĎAKUJEM zo srdca.
Petra Zajakova Klimekova
Veeelmi som váhala či sa prihlásiť na online kurz medovnikov.Rozum hovoril si začiatočník,a potom smeny v práci.Zvitazilo ❤️ ,túžba a chut😊Hoc som úplne na začiatku 😊teším sa že som s Vami v tejto skupine,😊naštartoval ma kurz,Vaše povzbudenia ,cenné rady a mnohé inšpirácie .Mám veľkú radosť z mojich prvých medovnikov😊a rozdávajú veľa radosti doma aj v praci🙏😊❤️a len sa za Nimi zaprasilo😊Ďakujem za túto možnosť a všetky cenné rady ,skúsenosti a inšpirácie .Toto je to čo momentalne vyhovuje a som zato vdacna,,😊🙏❤️
Veronika Nika
Ja som s kurzom zatiaľ veéľmi spokojná.. Všetko krásne detajlne polopatisticky vysvetlené 😄 takže super.. Teším sa na ďalšie pečenie, zdobenie.. Už teraz som sa naučila veľa, hlavne tých podstatných detailov, bez ktorých by to nebolo dokonalé👌🏼
Barbora Karasová Masárová
Já jsem s kurzem taky velmi spokojená🤗 nejen že jsem získala další dobrý recept do sbírky, ale především jsem získala skvělé rady a triky na zdobení. Už se moc těším na pokračování a hlavně na vánoční 3D perníčky 😊
Karolina Holubová
Ďakujem veľmi pekne za pekne a zrozumiteľné spracovaný kurz, zatiaľ študujem, chystám sa začať.
Věděla jsem, že Mirka tvoří krásné perníčky. Ale to, co jsem viděla vo videoknihe, mi vyrazilo dech. Taková nádhera. Úžasné barvy a vzory, krajky, prostě dokonalé. Přijde vám to složité, stejně jako mně, ale dostanete podrobný návod krok za krokem. Jakou barvu, jaké polevy, jak pracovat, náměty pro různé příležitosti. Budete schopni si to skvělé krajkované srdíčko vyrobit sami. Děkuji moc za toto dílo, podle kterého může tvořit i méně zručný kreativec jako já.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Táto videokniha je naprostá bomba. Mirka je úžasná profesionálka, jak dokáže v knihe vše vysvětlit, na co si dát pozor, co funguje a co ne. Prostě takový přístup nikde jinde na webu nenajdete. Jsem z její práce nadšená a vždy budu její fanoušek. Už se těším jak návody vyzkouším se svou babičkou, která pokaždé řeší ideální polevu. Věřím, že jsem konečně pro ni našla řešení.
Růžena Nekudová www.ruzenanekudova.cz
Prvý krát máme adventný veniec, piekla som podľa rád v elektronickej knihe. Ďakujem
U nás máme prvýkrát medovníkový svietnik, ďakujem za Mirkine rady
Naučili sme sa piecť hallowenské a vianočné medovníky. Už viem, že do cesta nemôže ísť hocijaký med.
Martina Janíková

Koľko za kurz zaplatím?

V kurze nájdete množstvo praktických rád, ktoré vychádzajú z mojich 20 ročných skúseností s pečením a zdobením medovníkov. Sú to informácie, ktoré nenájdete len tak na webe. 

Za toto všetko zaplatíte 

42 Eur

Prístup do kurzu máte natrvalo, vedomosti využijete aj počas Veľkej noci, alebo kedykoľvek počas roka, keď budete mať chuť ozdobiť medovníky.

K základnému kurzu môžete získať online kurz 3D medovníky so zľavou 50%. Položku je potrebné zvoliť v objednávke.