Online kurzy

Online forma kurzu.. Najskôr som pochybovala o kvalite, akou formou bude kurz prebiehať. Musím pochváliť. Máš kurz do posledného detailu prepracovaný. Veľmi potešila knižka, všetko podrobne vysvetlené. Ďakujem za čas, ktorý si nám venovala aj za cenné rady. Veľmi som nadšená. Hodnotím svoju účasť na tvojom kurze veľmi kladne. Svoje skúsenosti s kurzom budem určite posúvať ďalej, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo, aká si šikovná. A hlavne, ako vieš pomôcť. Nie sú to len plané reči, ale ozajstná odborníčka sa o nás starala. Ďakujem zo srdca.
p. Petra
Veľmi som váhala, či sa prihlásiť na online kurz medovníkov. Rozum mi hovoril som začiatočník a potom smeny v práci. Zvíťazilo srdce, túžba a chuť. Hoc som úplne na začiatku, teším sa, že som s vami v tejto skupine, naštartoval ma kurz, vaše povzbudenia, cenné rady a mnohé inšpirácie. Mám veľkú radosť z mojich prvých medovníkov, rozdávajú veľa radosti doma aj v práci a len sa za nimi zaprášilo. Ďakujem za túto možnosť a všetky cenné rady, skúsenosti a inšpirácie. Toto je to, čo mi momentálne vyhovuje a som za to vďačná.
p. Veronika
Väčšina z nás medovníky pečie na Vianoce pravidelne. Ja tiež, ale chcela som sa naučiť ich zdobiť a to od profesionálky. Oslovila ma kurz Mirky, ktorá vyrába nádherné medovníčky. Som rada, že som sa pustila do vyučovania cez internet. Kurz je nad moje očakávnia. Všetko je do detailov premyslené. Nikdy by ma nenapadlo, že študovať cez internet, naučiť sa niečo o tomto remesle - lebo toto pokladám za jedno z najkrajších ľudových remesiel - sa bude dať aj online. Veľká vďaka za návody, za recepty, za učebné postupy a všetky dobré rady. Tí, ktorí rozmýšľate, či sa zapísať na kurz, neváhajte. Ak váš pečenie a zdobenie medovníkov naozaj zaujíma, určite neoľutujete ak sa prihlásite.
p. Zlatica
Kurz bol perfektný, veľa vecí som sa naučila 😊
p. Erika
Dakujem krasne za online kurz🙂Pre mňa je osobne velkym prinosom🙂Dakujem za cenné videa a informácie 🙂Cast skúšania a zdokonaľovanie je na mne.Chce to tréning.Vrelo každému online kurz odporucam🙂
p. Veronika
Ja som s kurzom veľmi spokojná. Všetko krásne, detailne a polopatisticky vysvetlené, takže super. Teším sa na ďalšie pečenie, zdobenie. Už teraz som sa naučila veľa, hlavne tých podstatných detailov, bez ktorých by to nebolo dokonalé.
p. Barbora
Nabitý kurz mnoha technikami zdobení, praktickými videi, radami a skvělým vedením, znamenal perfektně strávené chvíle.
p. Karolína
Mirka ďakujem ti veľmi pekne za tento kurz, aj keď som na začiatku troku váhala, či sa prihlásiť alebo nie, nevedela som si predstaviť, ako môže takýto kurz fungovať online, ale bolo to super a môžem povedaž, že lepší kurz by sa ťažko hľadal.
p. Erika
Kurz stojí toji za to 😍
p. Dagmar
Kurz sa mi páčil a veľa som sa naučila, páčila sa mi atmosféra v skupine, rady, podpora a inšpirácia. Videá sú super a budem sa k nim vracať. Ďakujem, Mirka.
P. Mária
Mirka, aj ja sa chcem poďakovať za kurz, za všetky reakcie, cenné rady a povzbudenia. Vďaka kurzu sa mi podarilo prekonať obavy z pečania medovníkov a pre mňa ako začiatočníčku, možnosť sa spätne k videám je veľká pomoc. Takto sme napiekli a ozdobili veľkonočné medovníčky.
p. Ivana
Věděla jsem, že Mirka tvoří krásné perníčky. Ale to, co jsem viděla vo videoknihe, mi vyrazilo dech. Taková nádhera. Úžasné barvy a vzory, krajky, prostě dokonalé. Přijde vám to složité, stejně jako mně, ale dostanete podrobný návod krok za krokem. Jakou barvu, jaké polevy, jak pracovat, náměty pro různé příležitosti. Budete schopni si to skvělé krajkované srdíčko vyrobit sami. Děkuji moc za toto dílo, podle kterého může tvořit i méně zručný kreativec jako já.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Táto videokniha je naprostá bomba. Mirka je úžasná profesionálka, jak dokáže v knihe vše vysvětlit, na co si dát pozor, co funguje a co ne. Prostě takový přístup nikde jinde na webu nenajdete. Jsem z její práce nadšená a vždy budu její fanoušek. Už se těším jak návody vyzkouším se svou babičkou, která pokaždé řeší ideální polevu. Věřím, že jsem konečně pro ni našla řešení.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz
U nás máme prvý rok medovníkový adventný svietnik, vďaka za Mirkine rady.
Chcem sa veľmi poďakovať za super kurz, vzhľadom na to že som nikdy pred kurzom vôbec nič nezdobila, som rada že som sa tu mohla toľko veci naučiť. Stále mám problém s prekrytím tej linky riedkou polevou a urobiť tenkú čiaru alebo mriežku je problém, ale nevzdávam sa a skúšam aj 2D zdobenie, som len na začiatku a budem sa stále snažiť napredovať, ešte raz ďakujem.
p. Mária
Veľmi sa mi páčia tradície, aj tradícia medovníkov. Ďakujem, že som našla online kurzy vianočný a veľkonočný. Na Vianoce som bola iba pozorovateľ, na Veľkú noc už aj vykonávateľ. 🙂. Ďakujem autorke za perfektné videá, ktoré mi pomohli k dielku, na ktoré som sa chystala 2 roky 🙂(vykrajovačky toľko kúpené). Aj keď nie je to dokonalé 🙂, veľmi ma potešilo zdobenie vitrážou. Neľutujem investované peniažky. Ešte mám veľa plánov 😉.
p. Viera
Prvý krát máme medovníkový adventný veniec. Piekla som podľa receptu sa rád v elektronickej knihe. Ďakujem

Celodenný kurz medovníkové kraslice

Kurz ružičky a medovníkové kvety