Online kurz vitrážový medovník

Kurz obsahuje ucelené návody a videopostupy. Nechýba recept na medovníky, podrobný návod na prípravu bielkovej polevy.

Načíte sa preniesť obrázok na medovník, zlaté kontúry, prácu s vitrážou a tieňovaním.

Okrem techniky vitráže nechýbajú v kurze ani vysvetlivky základných techník zdobenia - bodky, čiary, slzičky ako základ ľudových vzorov.

39,90  €

Kurzy pre začiatočníkov

Vianočné motívy a medovníková chalúpka

V kurze sa naučíte základy pečenia a zdobenia medovníkov. Techniky sa vyskúšate na vianočných motívoch a medovníkovej chalúpka. Naučíte sa vytvárať drevený efekt, krakel, ale aj medovníky v zlatom.
64,90 €

Ako na zdobenie medovníkov jednoducho a rýchlo

Video kniha, ktorá vás zasvätí do úvodu zdobenia medovníkov. Vhodná pre úplných začiatočníkov, ktorí so zdobením medovníkov nemajú žiadne skúsenosti.
35 €
Video knihu kúpilo už 0 ľudí

Zdokonaľovacie kurzy

Medovníkové kraslice

Online kurz vo forme video knihy, v ktorom sa naučíte piecť a zdobiť medovníkové vajíčka. Dostanete kompletné návody na jednoduché vajíčka, kvetinové vajíčka, ale aj madeirové kraslice. Ako bonus získate návod na výrobu vitrážového medovníka.
64,90 €
Podľa kurzu pečie na Veľkú noc už 0 ľudí

Online kurz 3D medovníky

V kurze sa naučíte piecť malé 3D medovníky - gulička a srdiečka. Naučíte sa pracovať s polevu, vyskúšate rôzne vzory zdobenia - krajinka, vločka, jednoduchá aj zložitejšia mriežka
64,90 €
Podľa kurzu pečie už 0 ľudí
Tento kurz vyskúšalo už 0 ľudí

Online kurz majster medovníkov

Staňte sa majstrom v zdobení medovníkov.

V tomto online kurze sa naučíte nielen základy, ale svoju zručnosť povýšite na vyššiu úroveň. Čakajú vás návody a rôzne techniky zdobenia medovníkov, ktoré využijete počas celého roka.

Vianočné medovníky, medovníkové guličky, svietnik, chalúpka, drevený efekt, krakelovanie, medovníky v zlatom, ale aj medovníkové kraslice, základy vitráže, či technika wet on wet.

Nudiť sa nebude. Čakajú sa vás hodiny praktických video lekcií, návodov a konkrétnych projektov.

139 €

Kto vás prevedie kurzami?

Volám sa Miroslava Škorvánková. Pečeniu a zdobeniu medovníkov sa venujem viac ako 20 rokov. V našej rodine tradícia pečenia a zdobenia medovníkov nebola zaužívana, dostala som sa k ním cez časopisy s medovníkovou tématikou. Bola som samouk a všetko som sa učila sama v štýle pokus - omyl. 

Myšlienku Medovnikárne som nosila v hlave niekoľko rokov. Až na prelome rokov 2019/2020 som sa odvážila tento projekt vypustiť do sveta.

Mojimi kurzami už prešlo viac ako 120 šikovných žien, ktoré s vlastnotručne ozdobenými medovníkmi robia radosť nielen sebe, ale aj svojej rodine.

V kurzoch dbám na správne prevedenie techník a zároveň sa snažím, aby boli výukové videá jednoduché a previedli vás procesom zdobenia medovníkov jednoducho, krok za krokom.

Referencie

Väčšina z nás pečie medovníky na Vianoce pravidelne. Ja tiež, ale chcela som sa naučiť ich zdobiť a to od profesionálky. Oslovil ma kurz Mirky, ktorá vyrába nádherné medovníčky. Som rada, že som sa pustila do vyučovania cez internet. Kurz je nad moje očakávania. Všetko je do detailov premyslené. Nikdy by ma nenapadlo, že študovať, naučiť sa niečo o tomto remesle - lebo toto pokladám za jedno z najkrajších ľudových remesiel - sa bude dať aj online. Veľká vďaka za návody, za recepty, za učebné postupy, a všetky dobré rady. Tí, ktorí rozmýšľate, či sa zapísať na jej kurz, neváhajte. Ak vás pečenie a zdobenie medovníkov naozaj zaujíma, určite neoľutujete, ak sa prihlásite.
Zlatica Andová
Online forma kurzu... Najskôr som pochybovala o kvalite... akou formou bude prebiehať kurz. Musím pochváliť. Máš kurz do posledného detailu prepracovaný. Velmi potešila knižka.. všetko podrobne vysvetlené . Ďakujem, za čas ktorý si nám venovala aj za ctené rady. Veľmi som nadšená. Hodnotím svoju účasť na tvojom kurze veľmi kladne. Svoje skúsenosti s kurzom budem určite posúvať ďalej. Aby sa čo najviac ľudí dozvedelo aká si šikovná... A hlavne ako vieš pomôcť. Nie sú to len plané reči ale ozajstná odborníčka sa o nás starala. ĎAKUJEM zo srdca.
Petra Zajakova Klimekova
Veeelmi som váhala či sa prihlásiť na online kurz medovnikov.Rozum hovoril si začiatočník,a potom smeny v práci.Zvitazilo ❤️ ,túžba a chut😊Hoc som úplne na začiatku 😊teším sa že som s Vami v tejto skupine,😊naštartoval ma kurz,Vaše povzbudenia ,cenné rady a mnohé inšpirácie .Mám veľkú radosť z mojich prvých medovnikov😊a rozdávajú veľa radosti doma aj v praci🙏😊❤️a len sa za Nimi zaprasilo😊Ďakujem za túto možnosť a všetky cenné rady ,skúsenosti a inšpirácie .Toto je to čo momentalne vyhovuje a som zato vdacna,,😊🙏❤️
Veronika Nika
Ja som s kurzom zatiaľ veéľmi spokojná.. Všetko krásne detajlne polopatisticky vysvetlené 😄 takže super.. Teším sa na ďalšie pečenie, zdobenie.. Už teraz som sa naučila veľa, hlavne tých podstatných detailov, bez ktorých by to nebolo dokonalé👌🏼
Barbora Karasová Masárová
Já jsem s kurzem taky velmi spokojená🤗 nejen že jsem získala další dobrý recept do sbírky, ale především jsem získala skvělé rady a triky na zdobení. Už se moc těším na pokračování a hlavně na vánoční 3D perníčky 😊
Karolina Holubová
Ďakujem veľmi pekne za pekne a zrozumiteľné spracovaný kurz, zatiaľ študujem, chystám sa začať.
Věděla jsem, že Mirka tvoří krásné perníčky. Ale to, co jsem viděla vo videoknihe, mi vyrazilo dech. Taková nádhera. Úžasné barvy a vzory, krajky, prostě dokonalé. Přijde vám to složité, stejně jako mně, ale dostanete podrobný návod krok za krokem. Jakou barvu, jaké polevy, jak pracovat, náměty pro různé příležitosti. Budete schopni si to skvělé krajkované srdíčko vyrobit sami. Děkuji moc za toto dílo, podle kterého může tvořit i méně zručný kreativec jako já.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Táto videokniha je naprostá bomba. Mirka je úžasná profesionálka, jak dokáže v knihe vše vysvětlit, na co si dát pozor, co funguje a co ne. Prostě takový přístup nikde jinde na webu nenajdete. Jsem z její práce nadšená a vždy budu její fanoušek. Už se těším jak návody vyzkouším se svou babičkou, která pokaždé řeší ideální polevu. Věřím, že jsem konečně pro ni našla řešení.
Růžena Nekudová www.ruzenanekudova.cz
Prvý krát máme adventný veniec, piekla som podľa rád v elektronickej knihe. Ďakujem
U nás máme prvýkrát medovníkový svietnik, ďakujem za Mirkine rady
Naučili sme sa piecť hallowenské a vianočné medovníky. Už viem, že do cesta nemôže ísť hocijaký med.
Martina Janíková