Základný kurz pre začiatočníkov

Máte pocit, že online forma kurzu nie je pre vás?

 

Pokiaľ áno, tak aj pre vás mám riešenie. Prihláste sa na workshop - živý kurz, kde si budete môcť vyskúšať zdobenie medovníkov pod mojím vedením.

Budete mať ďalšie dve oči, ktoré vás usmernia, poradia, nastavia vám ruku, aby bolo zdobenie medovníkov pre vás zábavou.

Upozornenie: Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu,  budem živé workshopy organizovať až v novom roku 2022. 

Najbližší predpokladaný termín marec/apríl 2022, ktorý bude venovaný medovníkovým kraslicam.

Okrem pečenie a zdobenia medovníkových kraslích si vyskúšate aj techniku vitráže, ktorú využijete nielen pri veľkonočnom zdobení, ale kedykoľvek v priebehu roka. Je to nenáročná technika zdobenia medovníkov, no prináša vám a vaším blízkym veľký wau efekt.

Ako bude kurz prebiehať?

Pôjde vždy o víkendové pobyty: piatok až nedeľa, aby sme mali dostatok času venovať sa nielen pečeniu, ale aj zdobeniu medovníkov. Zároveň je mojím cieľom aj to, aby ste si počas víkendu oddýchli a odreagovali sa od bežných povinností. V čase, keď nebudeme zdobiť vybehneme do prírody načerpať nové sily.

Večer bude posedenie pri bylinkovom čaji a zacvičíme si aj krátke strenčingové cviky na uvoľnenie chrbtice, pretože zdobenie medovníkov dá nášmu chrbátu zabrať. Ráno sa prejdeme na boso po tráve, resp. snehu, aby sme sa prebudili do krásneho, sviežeho dňa.

Domov si odnesiete nielen dobrú náladu, ale aj krabičku medovníkových kraslíc, ktoré môžete darovať svojim šibačom. Bonusom budú nezabudnuteľné zážitky a nové priateľstvá.

Kde a kedy sa bude kurz odohrávať?

Lokalita bude Orava alebo Liptov, predbežný termín marec/apríl 2022. Všetko bude upresnené až po Novom roku, pretože teraz je ťažké niečo plánovať.

Pokiaľ však máte záujem, nazáväzne sa môžete prihlásiť. Pozvánku dostanete medzi prvými.

Pozor: počet miest je obmedzaný. Kurz sa bude odohrávať v malej skupinke cca 8 - 10 ľudí.

Orientačná cena 250 - 280 Eur. Pokiaľ sa prihlásite hneď po Novom roku, platbu bude možné uhradiť aj v 3 splátkach, záloha + 2x zvyšok.

V cene bude zahrnuté ubytovanie, strava, občerstvenie, pomôcky, suroviny. Ako bonus k živému kurzu  dostanete online kurz medovníkové kraslice ZDARMA, aby ste si mohli vedomosti zopakovať aj doma.

Pokiaľ máte záujem, zanechajte mi odkaz, do poľa správa, stačí napísať mám nezáväzný záujem.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Kto vás kurzom prevedie?

Volám sa Miroslava Škorvánková, zdobeniu medovníkov sa venujem viac ako 20 rokov. V roku 2020 som založila online školu zdobenia medovníkov Medovnikáreň, kde učím šikovné ženy, ako si môžu vytvoriť svoje vlastné medovníky. Okrem toho sa snažím ženy na kurzoch motivovať, podporovať a odhaľovať ich skryté talenty.

Dlhé roky sa venujem aj osobnému rozvoju, zdravému životnému štýlu a turistike, preto budú aj workshopy vedené týmto smerom. Chcem, aby ste sa naučili nielen zdobiť medovníky, ale objavili aj kúzlo pozitívneho myslenia a ozdravnú silu prírody.